Ukrainian Servers

583 Servers 171540 Total Members
ukrainian 1
Online 140 Total Members 140 All 725 Total Members 725 In voice 10 Total Members 10
Україномовна спільнота, яка забезпечить ваше перебування максимальним комфортом 💖 Сервер підтримується власним ботом і оновлюється щодня. Тільки тут ви зможете забути про нудьгу й познайомитися з багатьма цікавими людьми 🤩
ukrainian 2
Український сервер для проведення часу з друзями в Discord. Вас чекають різноманітні івенти та наш Minecraft сервер.
ukrainian 3
Хочеш мати корисні зв'язки по всій Україні? Шукай людей за віком, статтю, сімейним статусом, містом/областю, типом зайнятості, професією або інтересами. Обмінюйся професійними, соціальними та побутовими навичками через голосове спілкування, або просто приходь відпочити :) Знаходь корисних для себе людей та ставай ще краще разом з нами. Почуємось!
ukrainian 4
О ти бачиш що це там? а це дуже файний український сервер.Ласкаво просимо всіх на наш дружній сервер, тут ти можеш знайти як гарних друзів, співбесідників так і досить цікавих тімейтів, у нас проводятся різні івенти, турніри та ще багато різних цікавинок в які ти можеш поринути з головою.
ukrainian 5
Online 1347 Total Members 1 347 All 2738 Total Members 2 738 In voice 37 Total Members 37
Clouds ☁️ - це Українська спільнота геймерів, тут ви можете пограти в Valorant та Counter Strike 2 , цей список регулярно поповнюється. Спілкування, ігри разом, перегляд фільмів, жарти чекають вас тільки на Clouds ☁️ <3
ukrainian 6

QQQ

Online 573 Total Members 573 All 1571 Total Members 1 571 In voice 3 Total Members 3
Привіт друже! Запрошуємо тебе на наш сервер! Тут ти знайдеш собі добрих, товариських, доброзичливих людей. Також ти зможеш підняти собі настрій,знайти собі нових друзів та весело провести час на нашому minecraft сервері.
ukrainian 7
Online 8 Total Members 8 All 15 Total Members 15 In voice 0 Total Members 0
Сервер Карамель це дивовижно крутий проект який просуває українську мову в інтернеті та підтримує україномовний контент будь-якого формату. На нашому дискорд сервері ви зможете побачити та поспілкуватися з україномовними авторами контенту. Крім того, сервер відомий своєю специфічною аудиторією, що, безперечно, є родзинкою спільноти. Велика кількість тематичних каналів у яких ви можете обговорювати кіновитвори різного виду, взяти участь у різноманітних подіях та івентах, поділитися артами, музикою, обговорити книги, комікси тощо, реготати, як кінь, після перегляду неймовірних мемів та фотожаб, та, звісно ж, грати з друзями. Зацікавило? Тоді приєднуйся!
ukrainian 8

tak

Online 87 Total Members 87 All 281 Total Members 281 In voice 9 Total Members 9
Український сервер, який був зроблений з підтримкою відомого тіктокера на якому ви зможете відпочити від тяжких буднів, задонатити на зсу, знайти собі друзів і тімейтів для ігор. Бажаю гарно провести час
ukrainian 9
Це місце, де можна зустріти однодумців, обговорити цікаві теми та поділитися своїми ідеями. Наш сервер - це місце, де кожен знайде щось цікаве для себе. Тут немає дуже великих заборон, тому ви можете почувати себе спокійно. Приєднуйтеся до нашої дружньої спільноти, де завжди раді новим учасникам!
ukrainian 10
Ми об'єднуємося, щоб поділитися своїми інтересами, знаннями та враженнями. Незалежно від того, чи ви шукаєте друзів для гри, прагнете обговорювати актуальні події або просто хочете спілкуватися з цікавими людьми, у нас є місце для вас. Приєднуйтеся до нашої затишної спільноти, де кожен може знайти щось цікаве та відкрити для себе нові можливості!
ukrainian 11
Online 28 Total Members 28 All 108 Total Members 108 In voice 0 Total Members 0
Якщо вас цікавить спільна гра на українському ванільному сервері Minecraft, то запрошуємо вас до нашої дружньої спільноти! Сервер підтримує вашу самоорганізацію та оригінальність, ви можете створювати власні міста, та розвиватися як вам заманеться. На сервері відсутня система "приватів", тому більшість систем працює на доброзичливості гравців, та навряд чи ви зустрінетесь із несправедливістю на сервері. Також, у нас присутня система голосового чату та анімацій, що значно полегшує комунікацію на сервері! Приємної гри !
ukrainian 12
Online 596 Total Members 596 All 3287 Total Members 3 287 In voice 5 Total Members 5
На цьому сервері можна знайти нових напарників та друзів🤼‍♂️ , спілкуватись на різні теми і приймати участь у чисельних івентах по типу мафії🕵️ . Тут ти будеш мати змогу реалізувати себе як тобі заманеться😜 , митцем - ділючись із нами своєю творчістю, геймером чи автором цифрового контенту.👩‍🎨 Також у нас є економіка📊 , система шлюбів💒 і багато іншого.🫶 Наша команда працює кожного дня, для збільшення можливостей і комфортності серверу.👩‍💻 ⏳ Тож заходь до нас - щоб стати частиною нашої великої сім'ї)❤️
ukrainian 13
Йоу! Хочу порекомендувати тобі сервер по грі Geometry Dash Цей сервер створений для об'єднання українського ком'юніті Geometry Dash і щоб ви гарно на сервері проводили свій час. На нашому сервері ти можеш поспілкуватися з любителями гри Geometry Dash (в тому числі і з відомими особами), а також отримати допомогу та пораду в подальшому розвитку. На нашому сервері ти знайдеш: Активну спільноту Великий функціонал пов'язаний з гд Дуже цікавих і різноманітних людей Активний модераторський персонал Можливість знайти нових друзів, та багато іншого! Він підійде всім, хто хоче відродити український геймінг, і створити своє українське ком'юніті, незалежне від російського! Якщо зацікавив тебе, тоді приєднуйся! Посилання: https://discord.com/invite/vKUGgkTsSK
ukrainian 14
Online 34 Total Members 34 All 55 Total Members 55 In voice 0 Total Members 0
Це сервер, де кожен день - це новий шанс на цікаве спілкування! Приєднуйтесь до нашої спільноти щоб брати участь у захоплюючих івентах, розіграшах та можливостях стати частиною нашої команди. Тут ви знайдете нових друзів, цікаві обговорення та неперевершену атмосферу спілкування.
ukrainian 15
Online 659 Total Members 659 All 4907 Total Members 4 907 In voice 5 Total Members 5
Градієнт - українськомовна спільнота для спілкування, ігор та розваг. На сервері тебе чекають незабутні моменти, привітні учасники та багато іншого. Запрошуємо до нашої спільноти саме тебе!
ukrainian 16
Online 35 Total Members 35 All 148 Total Members 148 In voice 0 Total Members 0
UnitedHub - Ukrainian-English bridge¹ and democratic community for the whole world! The server contains everything that can and will be interesting to you, including unique systems and unlimited creativity! Here are a few items from what we have to offer: 📓 Strict, but in some ways liberal rules - many points to ensure your safety, but the difficulty of violating them accidentally 🗃️ Own identification system - unique uCard ID, which allows you to identify yourself in UnitedHub, on other servers and get access to even more server features 💬 An advanced server in terms of activity and functionality, so you will never get bored - сustomizable server add-ons and a variety of topics for chatting 📰 Read, stay up to date and learn new things - 3 main news channels, as well as independent media and blogs 🔰 High level of security - auto-moderation and incredible difficulty in getting to important positions for the server 🖼️ Free and unlimited GPT and AI for image creation² - unlock the potential of features and create unique content to its full potential 🎛️ Advanced infrastructure - build your own fan community, after all! ❇️ If you are a fan of communities where people's interests are listened to and taken into account, this server is for you! So what are you waiting for? Get in, get comfortable, get creative! ¹ - English and Ukrainian are official languages on the server, communication in these languages and exchange of cultures is welcome. Other languages will be moved to a separate category in summer 2024 ² - Based on models from the main provider of many services EYERCORD, as well as other special bots
ukrainian 17
Місце де ти знайдеш ламповість та спокій галактичного масштабу! 🌌 Починаючий дискорд сервер, і саме ти можеш стати його фундаментом для розвитку!
ukrainian 18
DISCORD NITRO, СЕРВЕРА CS:GO, РАЗРАБАТЫВАЕМ СВОЙ СЕРВЕР В GTA V | RAGE:MP X-CLUSIVE - это один большой Игровой Проект, который посвящен в первую очередь CS:GO. У нас есть игровые сервера, на которых вы сможете провести свое время, общаясь с другими игроками, либо найти напарника, чтобы вместе потренироваться. ​ ​В нашем Discord сервере находится более 2000 участников, которые активно общаются между собой. У нас вы сможете найти с кем поиграть вместе в любимые игры. ПРИСОЕДЕНЯЙСЯ К НАМ И СЛЕДИ ЗА РАЗРАБОТКОЙ СЕРВЕРА ГТА 5 !!!
ukrainian 19
Online 30 Total Members 30 All 112 Total Members 112 In voice 0 Total Members 0
Привіт, шукаєш українського бота з крутими функціями, щоб підняти актив на своєму сервері? UrchinBot саме те що тобі потрібно! В ньому є Економіка, Модерація, Ігри, Утиліти та Інфо, але не обійшлось і без багів, тому щоб їх виправити нам потрібна ваша допомога, підтримка завжди буде рада прийняти баг, і сповістити про нього кодерів бота. В боті є все окрім тебе. Підтримуй Українське! Слава Україні! P.S. В боті доступна расійська.
ukrainian 20
Online 153 Total Members 153 All 463 Total Members 463 In voice 0 Total Members 0
Привіт! Ласкаво просимо до Українського магазину NITRO! Тут ти знайдеш його за найнижчими цінами та отримаєш гарантію на 1 або 12 місяців після придбання наших послуг. Позитивні відгуки, задоволенні клієнти, швидка допомога та покупка, підтримка українського простору - це саме про нас! Чекаємо саме на тебе!
ukrainian 21
Заходьте на український ігровий сервер і не пропускайте ігрові новини та ігрові роздачі.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
ukrainian 22
Online 234 Total Members 234 All 1317 Total Members 1 317 In voice 0 Total Members 0
Вітання! Наш сервер є об'єднанням людей з різних куточків України, різних поглядів, звичок та вподобань. Саме тому у серверу немає певного спрямування і ми будемо раді усім, хто бажає приємного спілкування. В обмін на вашу зацікавленість у спілкуванні сервер пропонує відповідальну до своїх обов'язків адміністрацію. Наостанок зазначимо, на сервері існує заборона на російський контент та є окремі канали під nsfw для тих, кому можна таке споглядати.
ukrainian 23
"Dead By Daylight UA Social Club" - це діскорд-спільнота, спеціально створена для шанувальників гри "Dead by Daylight" (ДБД). Цей сервер є затишним та дружнім простором, де гравці можуть збиратися, обговорювати свої враження від гри, ділитися порадами та стратегіями, а також знаходити нових друзів для спільної гри. Зовнішній вигляд спільноти "DBD UA Social Club" відображає атмосферу самої гри. Логотип та фонові зображення можуть включати містичні символи, малюнки з персонажами гри або характерні моменти з розгортання ігрових сцен. Це створює естетичну атмосферу, що занурює гравців у світ "Dead by Daylight" навіть за межами гри. Адміністратори серверу "DBD UA Social Club" стежать за порядком та дотриманням правил, щоб забезпечити приємну та дружню атмосферу для всіх учасників. Заборонені будь-які форми образ, дискримінації та негативного спілкування. Гравці можуть звертатися до адміністраторів у випадку будь-яких проблем або питань. Загалом, канал є чудовим місцем для шанувальників гри "Dead by Daylight" і не тільки, обговорювати ігри, спілкуватися з однодумцями та знаходити нових друзів. Він створений для підтримки громади та сприяння позитивному ігровому досвіду усіх учасників.
ukrainian 24
BOT
Online 274 Total Members 274 All 1321 Total Members 1 321 In voice 0 Total Members 0
(16+) МИ УКРАЇНОМОВНИЙ ПОЛІТИЧНИЙ / ІГРОВИЙ СЕРВЕР, де можна побалакати, пограти в ігри та поділитися своїм світоглядом з іншими. Знаєш історію? Розумієшся в політиці? Чудовий геймер? Раді кожному. Наші дії: збираємо гроші на потреби ЗСУ, будуємо україномовну свідому спільноту, яка знає історію своєї країни, ведемо інформаційну війну проти ворога. На цьому сервері вас чекає: волонтерство, розмови на політичні та історичні теми в яких ви розкажете усім про свій світогляд, справедлива адміністрація, гра в ПК ігри (CS-GO, FORTNITE, HEART OF IRON 4, SQUAD, GARTIC PHONE, JACKBOX.), розіграші. Будь свідомою людиною!
ukrainian 25
Online 37 Total Members 37 All 133 Total Members 133 In voice 0 Total Members 0
Приєднуйтесь до нашого сервера. Тут ви знайдете багато нових товаришів та друзів. Зможете зіграти в різні онлайн ігри та просто поспілкуватися! Адекватна адміністрація не дозволить хуліганам заважити вам у цьому!
ukrainian 26
[UA] Dead by Daylight - УКРАЇНОМОВНИЙ сервер, серцем якого є гра Dead by Daylight! Допоможи нам зібрати українських шанувальників гри та створити комфортне та якісне ком'юніті! Тут ти знайдеш команду за будь-яким критерієм. Запрошуй друзів, знаходь їх, грай заради веселощів, створюй свою команду для турнірів та вигравай ( на час війни 80% виграшу відправляємо ЗСУ💪 ). Тебе чекають: 🤝 Привітна і лояльна адміністрація 🏆 Турніри по Dead by Daylight ( 1x1\1x4 ) ♥️ Толерантне ком'юніті 📈 Новини гри Dead by Daylight 🇺🇦 Рекомендації українського контенту від учасників
ukrainian 27
Всім привіт! Гетьман на зв'язку! Наш сервер спеціалізується на грі Ґеншін Імпакт. В нас можна знайти приємні розмови, прикольні меми, гарні фанарти та друзів для спільної гри. Ласкаво просимо!
ukrainian 28
Заходите нам вообще все равно украинец вы или россиянин просто не сортесь ладно? Наш сервер, это сервер проекта Роблокс про выдуманную войну между: кировом и сепаратистами У нас есть -Фракции -Оружие -Транспорт И многое другое Заинтерисован? Заходи к нам!
ukrainian 29
Ласкаво запрошуємо в "Братство Ноунеймів імені Білоуса" – веселий та дружбою наповнений сервер, де кожен знаходить своє місце! 🌍 Тут можна вільно спілкуватися українською мовою та ділитися своїми думками та ідеями. Об'єднаймося в справжню спільноту, де кожен знайде нових друзів, ідеальних співбесідників та веселу компанію. В майбутньому це буде найпопулярніший україномовний сервер в діскорді!
ukrainian 30
BOT
Online 60 Total Members 60 All 692 Total Members 692 In voice 0 Total Members 0
❛ ━━━━━━━━━━━・❪ ☆ ❫ ・━━━━━━━━━━━ ❜ sttox -ˋˏ ༻ крутий сервер по всіх іграх ༺ ˎˊ- ❛━━━━━━━━━━━・❪ ☆ ❫ ・━━━━━━━━━━━ ❜ Що ви можете знайти у нас? ╭ʚ˚⊹꒷꒦︶︶꒷︶꒷꒦︶︶꒷꒦˚˳⊹ ┊🌿︎・скілові гравці ┊🌙︎ • гарне оформлення сервера ┊💍︎︎・ можливість знайти собі тимейтів ┊💤︎・музика, ігри та багато іншого ┊✿・добрі модератори та адміни ╰ʚ˚⊹꒷꒦︶︶꒷︶꒷꒦︶︶꒷꒦
ukrainian 31
Euro Truck Simulator 2: Ukraine Community - це діскорд сервер для любителів гри Euro Truck Simulator 2. Ми створили цей сервер, щоб об'єднати українських гравців, які хочуть спілкуватися, ділитися досвідом та грати разом. Тож чекаємо Вас на нашому сервері!
ukrainian 32
🌿 Ласкаво просимо на Serene Sanctuary – мирний осередок спілкування! 🌿 🍃 Втомлені від метушні та шуму повсякденного життя? Тоді у нас для вас ідеальне місце! Serene Sanctuary 🐍 - це спокійне місце, де ви можете зустрітися з друзями або знайти нових цікавих людей для приємного спілкування. ⛲️ Наші особливості: • 🌿 Приємне спілкування: Знайомтеся з цікавими людьми та проводьте час в приємній атмосфері. • 🎉 Щотижневі події: Веселі конкурси та події для дозвілля. • 🎮 Громадські ігри: Запрошуємо разом грати в різні ігри. • 🎵 Музична атмосфера: Насолоджуйтесь музикою разом з нами. • 🗽 Обговорення улюбленого: Фільми, книги, серіали - діліться своїми уподобаннями. • 🤝 Дружня спільнота: Знайдіть нових друзів з усього світу. Приєднуйтесь до Serene Sanctuary зараз! https://discord.gg/rmtkvBg8ZF Долучайтесь до нашого усамітненого українського раю, де ми знаходимо спокій та насолоду у спілкуванні одне з одним. Нехай Serene Sanctuary 🐍 стане вашим улюбленим місцем для проведення часу!
ukrainian 33
Перший український бот-комбайн для вашого сервера! Верифікація користувачів, Штучний інтелект, Авто-ролі, Реакції та багато іншого! Повністю український інтерфейс.
ukrainian 34
україномовна спільнота. ламповий сервер, але без лампи, бо відключили світло.. приємне та вміру токсичне ком'юніті. з плюсів: максимальне самовираження (можете створити свій войс чи роль та колір до неї тощо). приєднуйся, а раптом зацікавимо?
ukrainian 35
Online 66 Total Members 66 All 235 Total Members 235 In voice 0 Total Members 0
DragonSeven це сервер типу ванілли, тут немає тп, креативу, привату і всього що ломає ванільну гру, але на сервері є плагіни які роблять гру цікавішою❗ В нас на сервері📡 немає модів крім необов'язкових PlasmoVoice🎙️ та EmoteCraft. Якщо ви полюбляєте ванільну гру і цікаві плагіни то приєднуйтесь до нас❗ Вайп був 15.03.24 Версія серверу 1.20.1 Більше інформації про сервер у нас у діскорді.
ukrainian 36
Заєбали кацапські сервери на кожному кроці? Хочеш мати справу з базованими людьми? Тобі до нас! Власний фандом👥, гільдії учасників🔰, в'язниця для єбланів-комуністів🐖 - все це чекає тебе в Майстерні Бази!
ukrainian 37
Дискорд сообщество сервера CHILL ZONE | Minecraft, заходи! Лучшее Vanilla/RPG выживание. Данжи, квесты, приключения, артефакты, кейсы, питомцы, множество миров, а также многое другое
ukrainian 38
Online 30 Total Members 30 All 57 Total Members 57 In voice 2 Total Members 2
Тризуб - це спільнота, мета якої полягає в популяризації правої ідеї серед молоді. Наша задача – надавати освітні ресурси, сприяти обміну знаннями і вміннями, а також слугувати платформою для обговорення сучасних суспільних питань.
ukrainian 39
Online 101 Total Members 101 All 402 Total Members 402 In voice 0 Total Members 0
Fissakk Network - це ванільний та україномовний Майнкрафт сервер, що пропонує чистий геймплей для гравців, які бажають насолоджуватися грою в її чистому вигляді. Також сервер пропонує велику кількість унікальних режимів, які Ви не побачите на інших серверах. Однією з переваг Fissakk Network є його активна спільнота гравців. На сервері діє багато ігрових подій, конкурсів та інших активностей, які стимулюють гравців долучатися до спільноти та взаємодіяти між собою. Гравці можуть створювати спільні проекти на сервері по виживанню, або грати у різні міні-режими на основному сервері.
ukrainian 40
Online 1605 Total Members 1 605 All 3988 Total Members 3 988 In voice 10 Total Members 10
Новий український сервер з гри Valorant, що активно набирає популярності. Дуже активне, дружелюбне та мультимовне ком'юніті. У нас можна знайти: Гравців, з якими ви зможете пограти та поспілкуватися; Тімейтів та команду; Відмінних співрозмовників; Ми чекаємо на тебе! У нас часто проходять конкурси, івенти та просто спільні перегляди фільмів та аніме <3
ukrainian 41
Гей, куди прямуєш? Часом не шукаєш спілку для спілкування? Невже шукаєш?🫣 В такому разі ти зміг її знайти! Що тебе може чекати на нашій спілці: ╗🔰╚ Адекватна та добра адміністрація ╗🌞╚ Багато різноманітних людей ╗💬╚ Добре пророблена спілка, та канали ╗🌈╚ Майже відсутність правил ╗💮╚ Милих та активних учасників Є багато плюсів, але я один великий мінус... Не вистачає такої булочки як ти🫶
ukrainian 42
Відеоігри - це наше спільне захоплення. Ми любимо грати в різні проекти від різних розробників, обговорювати ігри та все, що з ними пов'язано. На нашому сервері панує атмосфера свободи та толерантності. Ми не обмежуємося мовою спілкування, гендерними та расовими ознаками, сексуальною орієнтацією, тощо. У нас кожен знайде собі друзів і однодумців. Приєднуйтесь до нас!
ukrainian 43
Online 281 Total Members 281 All 1837 Total Members 1 837 In voice 0 Total Members 0
Вітаю, якщо ти программіст, радіоматор, сис адмін чи інший айтішник. Ми чекаємо тебе на нашому сервері, наша модерація та адміністрація постарається зробити твоє прибуття на сервері максимально комфортним
ukrainian 44

FSF

Online 22 Total Members 22 All 50 Total Members 50 In voice 0 Total Members 0
Вітаємо всіх! FSF діскорд сервер з привітною адміністрацією, активними учасниками, готовими до спілкування в будь-який момент. Також тут можна знайти тімейтів для багатьох ігор та просто хорошу компанію для спілкування. Також тут ми часто проводимо час в голосових каналах та часто дивимось різні фільми. Але, загалом, спілкуємось ми в текстових каналах. У нас є власний тік ток акаунт, та в майбутньому ми плануємо влаштовувати власні сервери в різних іграх, наприклад, Майнкрафт, терарія та багато інших. А ще в майбутньому ми плануємо влаштовувати розіграші ігор в стім. Так що запрошуємо вас до нашого серверу, будем раді кожному новому учаснику.
ukrainian 45
Український сервер для спільної гри та веселого проведення часу. Немає ніякого мовного бар'єру,спілкуємось так як нам зручно.
ukrainian 46
Мабудь ти шукаєш український сервер, зі своїми розвагами? Тоді тобі до нас: у вас є свій сервер майнкрафт де можуть грати всі бажаючі(звісно окрім русні, бо IP кацапів в баніxD), музика, адекватна адміністрація, власні боти. Варта до нас зайти xD
ukrainian 47
Online 30 Total Members 30 All 61 Total Members 61 In voice 3 Total Members 3
Наш сервер - безпечне і не токсичне місце для спілкування, майже без автомодераціцї, без абсурдних правил, і без токсичних адмінів, можна обговорювати будь-яку тему, грати й стрімити ігри, ділитись артиками, обговорювати аніме і в цілому, почуватись як вдома) Мова серверу - Українська Приємного спілкування!✨
ukrainian 48
Online 45 Total Members 45 All 114 Total Members 114 In voice 0 Total Members 0
Привіт! Хочу запропонувати тобі приєднатися до нашої україномовної спілки по спілкуванню, де нема душних правил, та присутня ваніль та няшність. Наш сервер це: 『🐭』Доволі комфортне та миле ком'юніті. 『☃️』Люди, які зможуть поговорити з тобою на різні теми (будь то аніме/ігри/музика/мистецтво/життя, тощо..) 『😏』Можливість знайти друзів, або ж другу половинку. 『👻』Добрі, адекватні, та розуміючі адміністратори. 「⛔️」Також тут заборонені матюки, бо матюки – це не мило. 「🌍」We also have an English-language chat on our server, so you can chat in this language as well)
ukrainian 49
Привіт, в тебе на екрані SkyWorld, це перший гріферський український сервер саме для тебе, тому ласкаво просимо до нас, будемо творити історію разом. Основний контент серверу: ✦ Повна ітнтеграція майнкрафту з дискордом через наш сервер. ✦ Багато цікавих нагород які може забрати кожен. ✦ Шукаємо українську аудиторію для нашого серверу. ✦ Є захист майнкрафт аккаунтів 2Fa прямо в грі. ✦ Проводимо не раз оновлення та конкурси. ✦ Маємо своїх ботів. ✦ Роздаємо донат і кристали безкоштовно. /free ✦ Хостинг 24/7 і 20 ТПС (Локація: Finland, Germany) ✦ Скоро буде відкриття ютуб каналу! Тому не пропусти цього. Ми не розуміємо чому ти чекаєш? Приєднуйся до нашої веселої спільноти і твори історію. У тебе є чудова можливість підкинути ідей нашому проекту. Не втрачай цієї можливості, і партнерство теж можеж заключити з нами!
ukrainian 50
Online 21 Total Members 21 All 51 Total Members 51 In voice 0 Total Members 0
Це український дискорд сервер по CS2 на якому ви зможете знайти собі нових друзів, тіммейтів та просто можете поспілкуватись. На нашому сервері часто проходять різноманітні турніри, розіграші і т. п. Будемо раді кожному)
Monitoring Discord servers - a place to search for servers from all over the world! A large catalog will help you quickly find a server in the appropriate category: anime, games, technology, music, role play, fun, nsfw and other interesting tags are waiting for you. Find your discord server directly in our server list.