Ukrainian Servers

38 Servers 6880 Total Members
ukrainian 1
Дискорд сервер УНТ - Уже Не Тот - Самый Адекватный Дискорд Сервер💚💙💜 Игры участников сервера дискорд : фортнайт, fortnite, among us, джекбокс , jackbox party pack , слова alias , codenames , декодер decrypto , fortnite , cs go , minecraft , майнкрафт , dota 2 , valorant , anime аниме , приколы юмор мемы , фортнайт , gta 5 , гта 5 , rocket league , рокет лига , rainbow six siege , радуга шесть , аниме , anime , фильмы , рисование , общение
ukrainian 2
Доминио́н — унитарная республика смешанного типа. Основным законом государства является конституция. Самоуправляющое государство, входящее в состав Империи и зависящее от неё в своей внутренней и внешней политике игр. Играем в: Mincraft, World of tanks, Hearts of iron 4, CS GO, Pay Day 2 и прочее... Мы вас ждём !)
ukrainian 3
Ukraine Community - це україномовний сервер, на якому є практично все! Тут завжди є актив, адміністратори дуже справедливі і добрі. Ви можете отримати роль, якщо будете гарно поводитися. Але це не саме головне. Головне те, що ви тут зможете знайти хороших друзів, які розмовляють українською. Також на сервері є різні розділи, а саме новини, музика, ігри, меми і анігдоти, фільми і аніме і так далі! Приєднуйся, не пожалієш! P.S. тут можна зробити свій голос чат або підкинути ідею розробнику
ukrainian 4
Вітання! Тут ви найдете адекватних осіб з якими можна завести бесіду по темі BDFD! В нас ви найдете: | Як створити базового бота | Коди для бота (кожного дня нові коди) | Допомога з BDFD | Допомога з іншими мовами програмування (Python, JavaScript і т.д.) Не втрачайте шанс! Всім раді хто завітає!
ukrainian 5
Online 27 Total Members 27 All 165 Total Members 165 In voice 0 Total Members 0
Українська спільнота гравців CALL OF DUTY: WARZONE ua #warzone #cod:warzone #game #community Спілкування, навчання, пошук гравців, кастомні лоббі, турніри. Сервер виключно по грі CALL OF DUTY: WARZONE
ukrainian 6
Online 31 Total Members 31 All 146 Total Members 146 In voice 0 Total Members 0
Дискорд-Сервер Rainbow Flower - Самый классный Дискорд-Сервер💚💙💜 Игры участников сервера: CS:GO, MINECRAFT, PHASMOPHOBIA, WARZONE, APEX LEGENDS, ROBLOX, FLY-OR-DIE. И многое другое!
ukrainian 7
Мой сервер очень харош настолько что вы все будете завидовать. Только вглягните на мою статистику ниже и вы будете в шоке, но перед єтим ознакомьтесь с правилами! 💙На нашем сервере есть, адекватная администрация, которая всегда поможет. 💖У нас присутствует адекватное коммьюнити. 💙Вы можете сделать выбор любого цвета вашей роли. 💖Мы всегда поможем при любой ошибке в игре.
ukrainian 8
Цей сервер для каналу на ютубі. Тут можливо поговорить та не тільки. Также тут є багато ролів статус. Ждемо тебе на нашому сервері.
ukrainian 9
Майнкрафт Бедрок Ком'юніті - це спільнота, основною функцією,якої є покращення,розвиток україномовного майнкрафт бедрок контенту. Якщо ви являєтесь Карторобом, ТекстурПакером, ТікТокером, Ютубером з адекватним контентом по майнкрафту, то наша спільна з радістю допоможе вам поповнити свою аудиторію. Всі разом ми зможемо довести, що MCBE це адекватний майнкрафт Контент.
ukrainian 10
https://discord.gg/JxWyx2q4https://discord.gg/JxWyx2q4https://discord.gg/JxWyx2q4https://discord.gg/JxWyx2q4https://discord.gg/JxWyx2q4https://discord.gg/JxWyx2q4https://discord.gg/JxWyx2q4https://discord.gg/JxWyx2q4https://discord.gg/JxWyx2q4https://discord.gg/JxWyx2q4https://discord.gg/JxWyx2q4https://discord.gg/JxWyx2q4https://discord.gg/JxWyx2q4https://discord.gg/JxWyx2q4https://discord.gg/JxWyx2q4
ukrainian 11
Привіт!Це українське ігрове ком'юніті FullGamesCommunity,спілкуйся,грай,розвивайся!Тут є канал для кожного(політика,технології,ігри,музика і т.д. Чекаємо на тебе!!!!!!!
ukrainian 12
UkrainianCommunity - це сервер, де ви можете спілкуватись із іншими участниками, шукати друзів та напарників для онлайн ігор.
ukrainian 13
Вітаємо на сервері усіх, хто підтримує Україну, хто любить Україну, для кого Україна понад усе! Усім іншим - нехай щастить... тобто нех@й шастать!
ukrainian 14
Тут вас чекає спілкування з розумними людьми, ІТ-новини, вакансії та допомога.
ukrainian 15
Online 14 Total Members 14 All 79 Total Members 79 In voice 0 Total Members 0
Сервер для власників PS4/PS3 - пошук гравців, обмін дисками та спілкування
ukrainian 16
Online 14 Total Members 14 All 154 Total Members 154 In voice 0 Total Members 0
Flexers - це україномовний сервер по найпопулярнішій грі Майнкрафт(Minecraft). На Flexers ти зможеш знайти: 🔧Відзивчиву адміністрацію 🎉Унікальні ролі для креаторів та важливих для сервера людей 💻Власний "Інтернет" 🍟Нові знайомства
ukrainian 17
Новий діскорд сервер по іграм таким як Brawl stars, Clash royale , Samp mobile ,Minecraft pe. Заходьте і піднімем сервер разом!!!
ukrainian 18
Строим великий Украинский Рейх во благо человечества, ведем войну против ереси и хаоситов. Проводим крестовые походы для святой миссии - объединить священную Терру. За императора!
ukrainian 19
Україномовний сервер для спілкування та взаємодії між геймерами. Спробуємо об'єднати наше ком'юніті!
ukrainian 20
Надоели моральные уроды, шизофреники и разный сброд? У нас их нет - здравое общение на любые темы, невзирая на пол, возраст, положение в обществе, сексуальную ориентацию, национальность и вероисповедание. Присоединяйтесь, будем рады!
ukrainian 21
Захоплюєшся грою Among Us? Ми раді представити тобі найбільше укріїнське співтовариство по даній грі! Залазь на борт нашого корабля і насолоджуйся грою!
ukrainian 22
Online 32 Total Members 32 All 160 Total Members 160 In voice 0 Total Members 0
🔥Сервер для совместной игры игр CS GO, Minecraft, Fortnite, Among Us, и т.д! Для СНГ комьюнити. Много разных новых и уникальных функций. Мы стараемся создать сервер без токсичных людей🖕, и максимально продвигать интерес к серверу🖐. Есть такие функции как: Роль за уровни, Создавать свои личные голосовые комнаты👍, Есть конкурсы на уникальные роли, Турниры по разным играм, Рулетка роль, Мемы (Видео-Баяны), Абсурдные Анекдоты??, Игровые новости, NSFW канал, Топы игроков на сервере, Музыка 24/7, Текстовые чаты на разные игры!, (И одной из этих функций можно управлять одним кликом!) Хорошая защита он пиара, спама, оскорблений✌, и т.д, А также уникальный Шрифт сервера " Monospace". И идёт набор на хелперов, модераторов, и тех кто будет держать каналы +18, мемы, и т.д. Сервер как большая семья🙆‍♂️, но она ещё собирается, и мы ждём именно тебя! нету ничего лишнего, только общения только WTL+👌 [WELCOME!]🔥
ukrainian 23
Агов, козаче! Шукаєш гарний сервер в діскорді, де можна порозмовляти солов'їною і пограти з бравими парубками як ти? Тоді ласкаво просимо, хутко збирай речі і гайда за козацьким хлібом!
ukrainian 24
Online 27 Total Members 27 All 73 Total Members 73 In voice 0 Total Members 0
Минимализм! Здесь нет непомерного количества излишеств, мозолящих глаз комнат, надоедливых ботов и сжимающих жопу правил. Активность оставляет желать лучшего...
ukrainian 25
Цей сервер створений для відпочинку та спілкування. Багато різноманітних ботів допоможуть тобі провести час в ньому з комфортом. А також на цьому сервері є можливість стати хелпером, модером а навіть адміном (але це вирішує овнер)
ukrainian 26
Сидим на бутылке у себя в квартире, радуемся жизни и делаем фигурки из пластилина. Увлекаемся японским оригами, удалили шесть рёбер были в сознании.
ukrainian 27
В даній грі ви створюєте свою країну на попілу анархії. Ви контролюете її уряд, а ваше завдання - здобути контроль над усією територією України. Ця гра є першою україномовною ВПГ, Військово-Політичною Грою. В даній грі ви створюєте країни на попілу анархії. Ви можете робити все що завгодно, вас обмежує лише реалістична логіка та ваша особиста фантазія. Більше про історію та про те, як саме відбувається гра можете прочитати на сервері.
ukrainian 28
Привіт! Це 🔹️Blue Art shop 🔹️–українська🇺🇦студія дизайну . На цьому дискорд сервері ти можеш: ✅Поспілкуватися з іншими учасниками дискорд серверу українською мовою🇺🇦 ✅За спілкування , ти отримаєш особливі ролі🦄 ✅Замовити у наших дизайнерів якийсь "продукт"(оформлення каналу,оформлення дискорд серверу та інше) у спеціальному каналі для замовників💸 ✅Стати нашим дизайнером👨‍🎨 ✅Отримати безкоштовне оформлення своєї групи або каналу(ставши партнером)🖼 ✅Виграти безкоштовне оформлення своєї групи або каналу ✅За віртуальні гроші , ти можеш купити якийсь "продукт"🧾 Крім дискорд сервер ми маємо ще групу у WhatsApp, спільноту у Viber, канал у Telegram, канал на YouTube та акаунт на TikTok та Instagram 😜 Якщо тобі це стало цікаво,то приєднуйся до цього серверу та у розділі контакти ти зможеш розглянути їх усіх! Приєднуйся❗
ukrainian 29
First official Ukraine Rogue Company server! This is the best server by player for player! Go with us to your road to win!
ukrainian 30
Это сервер-государство, А именно Украина, тут ты можешь создать свою партию, стать мером своего города, Или стать президентом, Генералом, или Адмиралом, язаки : Ru, Ua, Pol
ukrainian 31
Общение,адекватная администрация,много ролей,приятное оформление и поиск тиммейтов!Приходите и не пожалеете
ukrainian 32
Online 7 Total Members 7 All 31 Total Members 31 In voice 0 Total Members 0
Привет, мой сервер занимается скупкой скинов и кейсов по игре "Cs go". Сдесь ты можешь продать свои скини или кейси. Ждём тебя дорогой друг😉. Оплата сразу после получения работаю в єтой сфере больше года.
ukrainian 33
мій сервер ігровий і на ньому зараз проходить розіграш на адміна і на ньому є розділи для кожно гри та бистра служма поддержки та є книга скарг і пропозицій!
ukrainian 34
Online 7 Total Members 7 All 20 Total Members 20 In voice 0 Total Members 0
Це є ексклюзивний українськомовний проект на тему ВПГ. Саме, Ти, будеш будувати свою державу і правити над світом або підкорювати усім і вся.
ukrainian 35
Спільнота людей які полюбляють грати в різні цікаві ігри. Також на сервері є інтерактивні ігри в які теж можна побавитись. А головне тут хороший колектив :)
ukrainian 36
Online 11 Total Members 11 All 20 Total Members 20 In voice 0 Total Members 0
На моєму сервері є багато функцій яких немає на інших серверах. Тут дуже цікаво та весело. Залітай!!!
ukrainian 37
Online 7 Total Members 7 All 53 Total Members 53 In voice 0 Total Members 0
Будь ласка, допоможіть створити доброзичливу спільноту для кожного! Правила чату: Будьте ввічливими до інших. Будь-який расизм, висловлювання ненависті, гомофобські/трансфобні зауваження, мовна дискримінація, тощо не допускаються. Давайте будемо чемними. Утримайтеся від обговорення гарячих дискусійних тем, таких як поточна політика, релігія, тощо. Будь ласка, уникайте надмірної лайки/вульгарності, давайте будемо печеньками!
ukrainian 38
Online 17 Total Members 17 All 47 Total Members 47 In voice 0 Total Members 0
На сервері більшість людей грають League of Legends, але на ньому також збираються люди, які хочуть зіграти: Among Us, Titan Quest, Don't Starve Together і багато іншого! Подейкують, що це самий токсичний сервер ( ні ) ^^
Monitoring Discord servers - a place to search for servers from all over the world! A large catalog will help you quickly find a server in the appropriate category: anime, games, technology, music, role play, fun, nsfw and other interesting tags are waiting for you. Find your discord server directly in our server list.
Scroll To Top