Темнографство: Зародження — Discord Server

About server Темнографство: Зародження ukrainian

ID: 1180461630086189096 | Owner: herosabaton#0
Next like in:
Position:
1422
Likes:
1
Online:
Online 15 Total Members 15 All 33 Total Members 33
In voice:
In voice 0 Total Members 0
Темнографство: Зародження — Discord Server

Server Description

Місце проведення: Діскорд сервер текстової рольової гри Темнографство

На сам перед попереджу, що сервер готується лише до альфа тесту, тобто зараз додаємо лише основне, і нам конче потрібна рука допомоги однодумців, що мають бажання і вільний час.

Сетінг - Темне фентезі з правилами DnD Дата: Будь-який час , коли буде зручно Вартість: Безплатно Тип гри: Пісочниця.

"....Графство, що не підтримало ні одну зі сторін у війні. Саме за допомогою цього, нікому не цікавий Дунагстзміг захиститися від вітрів війни. Але дивні речі почали чинитися в Дунагсті - збільшувалася кількість монстрів. Зі смертю графа Фредеріка у 1476 році, що був останнім представником роду Карас, в графстві почалася анархія. Місцеві феодали та брюгери міст захопили владу у своїх наділах, а в графстві немає порядку. Під час цієї короткотривалої анархії в Дунгасті монстри повністю розійшлися. І лише в 1477 році на правління Дунагстом сів далекий спадкоємець. Його влада все ще слабка, і він розсилає по всій імперії пропозиції авантюристам різних гільдій працювати в Дунагсті за невеличкі кошти але “За велику славу”, щоправда мало кого це привабило..."

Обмеження по віку - 18+, одначе хапати за руку і питати про вік вас ніхто не буде.

Під час створення серверу ми надихалися різними іграми, аніме, серіалами, настільними іграми, зокрема: Підземелля і дракони, Темні душі, Берсерк, Вбивця гоблінів, Darkest dungeon тощо, тобто в RP можуть бути сцени еротичного та жорстокого характеру.

Рольова текстова гра розраховано на продумування своїх дій, поглиблення шляхом обмеженої інформації щодо інших гравців, світу, і взаємодію. Все ж, куди більше вийде зробити щось разом, ніж самому. І так, ви не герой цього світу, ви лише звичайна сіра душа, яких тут багато, просто наділена більшою рішучістю та сміливістю.

Якщо ви взагалі новачок, то не переймайтеся, ми допоможемо і розкажемо все, що і самі знаємо 🙂https://discord.gg/XWU8U3k7WT

Server Statistics

Last 5 Likes